Witamy na Sozopol Dimitrovi House!

Dom położony jest w centrum starego miasta Sozopol, przy cichej ulicy, zaledwie 30 metrów od plaży, morza ogród, mail, i wiele atrakcji miasta. Został zbudowany w typowym dla tego stylu starożytnej części , ale w tym samym czasie wszystkie niezbędne udogodnienia dla komfortu i przyjemności.
Goście będą mieli 2 oddzielne apartamenty, każdy znajdujący się na osobnym piętrze.

Apartamenty i ceny

"Dom Sozopol - Dimitrow ma dwa apartamenty, każdy znajdujący się na osobnym piętrze.

Apartament1:

Apartament 1 znajduje się na pierwszym piętrze, wygodne zakwaterowanie dla czterech osób lub 2 +2
Has: bedroom, living room with sofa dvumatrakov couch, bathroom (bath + WC), balcony, air conditioning, cable TV, Internet, fridge, coffee machine. Się: sypialnia, pokój dzienny z kanapą dvumatrakov sofa, łazienka (wanna + WC), balkon, klimatyzacja, telewizja kablowa, internet, lodówka, ekspres do kawy.

 Apartament 2:

2 Apartament znajduje się na drugim piętrze, blisko pomieścić trzy osoby lub 2 +1
Has: bedroom, living room with kitchenette, bathroom (bath + WC), balcony, air conditioning, cable TV, Internet, fridge, coffee machine. Się: sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka (wanna + WC), balkon, TV kablowa, internet, lodówka, ekspres do kawy

 


 
*Aby uzyskać dodatkowe komfort gości Sozopol jego dom - Dimitrow na codzienne sprzątanie apartamentów

 

CENY:

okres Apartament 1 Apartament 2
Maj i Październik
20 15
Czerwiec i Wrzesień
30 25
Lipiec i Sierpień
40 35

Lokalizacja

Map of paros

"Dom Sozopol - Dimitrovi znajduje się na Stare miasto w post Cyryla i Metodego Street 9. 

O Sozopol

Sozopol jest najstarszym miastem na bułgarskim wybrzeżu. Pojawiają się jako osada tracka w ХІІв.пр.н.е XIII. Millet skolonizowana przez Greków w 610g.pr.ne, miasto zwane Apollonia Pontica - na cześć patrona ich rozpatrzenia oraz Bóg - Apollo. Dogodna lokalizacja Apollonia szybko stał się dostatniej miasta-państwa. T on miasto o nazwie Sozopol (City of Salvation), śledzenie tysięcy wieków historii wybrzeża Morza Czarnego. Sozopol jest bardzo wybrzeża, obejmujący długość między Atia i Maslen Cape i samolot na południe powoli przeniósł się do wzgórz Strandzha - unikalne piękno przyrody, klimatu, fauny i flory. miasto Sozopol jest jednym z ośrodków kultury o znaczeniu krajowym. toku corocznego Festiwalu Sztuki "Apolonia" stanowią wyjątkowy festiwal sztuki współczesnej bułgarskiej wszystkich gatunków i form. festiwalu naturalnie wpisuje się w atmosferę miasta i tworzy unikalny w nim romans. Dziś Sozopol jest jednym z centrów turystycznych kraju zebrało się w romans starego miasta oraz dynamikę dziś. Z jednej strony brukowane ulice ciepły, artystów, szum morza i śpiew wiatru w nocy, z drugiej strony - piękne i nowoczesne hotele, pensjonaty i prywatne pokoje rodzinne, rekreacja morskie, dyskoteki, młodzieży i śmiechu. przyjemne Atmosfera jest uzupełniona przez atrakcyjne kawiarni i restauracji przy plaży, oferujący słynnej ryby specjalności Sozopol.

Skontaktuj się z nami:

Jeśli masz pytania do nas prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Tel: +359 550 22494
Komórkowych: +359 898 554 873
Komórkowych: +359 889 920 474
e-mail: sozopol_house@abv.bg
skype: sozopolhouse

Nasz adres:
Sozopol
Św Cyryla i Metodego 9

Rezerwacji depozyt w wysokości 20% jest wymagany w celu potwierdzenia rezerwacji

Rachunki bankowe:

W leva:
Zdravko Atanasov Dimitrov
Bank:Raiffeisenbank
IBAN:
BG41RZBB91554073744806
BIC: RZBBBGSF